web analytics

Rebtel kończy działalność w Polsce

Rebtel kończy działalność w Polsce

Rebtel kończy działalność w Polsce!

Słowem wstępu!

Rebtel wszedł do całej Polski na początku Października, po udanych próbach i testach we Wrocławiu. Sieć ta korzysta z nadajników sieci Plus czyli ma zasięg teoretycznie w, prawie, całej Polsce. Darmowa karta SIM, nielimitowane rozmowy i SMS’y oraz 1GB internetu to przecież przepis na sukces. A no tak, ale otrzymałem właśnie maila, że 3 stycznia 2019 roku Rebtel kończy świadczenie usług w Polsce.

Przedstawię tutaj cytaty z otrzymanego maila:D

Drogi Kliencie, Chcieliśmy Cię poinformować, że Rebtel zdecydował się na zakończenie świadczenia usług w Polsce z dniem 3 stycznia 2019 r. W związku z tym Twoja umowa z Rebtel (Rebtel Poland sp. z o.o. i Rebtel Services S.à rl) zostanie rozwiązana i przestanie obowiązywać z dniem 3 stycznia 2019 roku, zgodnie z punktem 13 Regulaminu Korzystania z Usług Rebtel. “

A w regulaminie jest zawarta informacja, że zakończyć umowę może w każdej chwili operator sieci komórkowych Rebtel.

Ale dlaczego, co poszło nie tak, przecież dopiero weszli na rynek i już odchodzą. WHY!?

Więc tutaj przestawiam kolejny cytat:

Powodem, dla którego kończymy naszą działalność w Polsce, jest decyzja o koncentracji naszego biznesu na innej formie działalności związanej z uruchomieniem usług finansowych w USA. Razem ze strategicznym przekształceniem naszego technicznego partnera MVNE, wszystko to przyczyniło się do podjęcia decyzji o zakończeniu działalności i świadczenia usług na polskim rynku. 

Oczywiście operator za wszystko przeprasza i o dziwo chyba po raz pierwszy daje swój numer telefonu 🙂 gdzie podejrzewam MOŻE dowiemy się czegoś więcej

Po części nie rozumiem decyzji Rebtela, ponieważ dopiero co weszli na rynek, Ja ledwo co otrzymałem swoją kartę, jeszcze nie przenieśli mi numeru, a już kończą działalność. No cóż wszystko co dobre kiedyś się kończy 😀

Ale operator uspokaja, że jeśli mamy na koncie jakieś środki a nie przeniesiemy numeru to operator zwróci je na naszą kartę, którą podaliśmy podczas składania wniosku:

Jeśli masz jakieś niewykorzystane środki na swoim koncie Rebtel, zwrócimy Ci je (przy użyciu zapisanej metody płatności) do końca lutego 2019 r.

Pozostało nam chyba tylko rozpaczać chyba, że jakiś inny operator wprowadzi fajną darmową ofertę 🙂

Oczywiście jak zawsze zachęcam do zostawienia pozytywnego komentarza a jeśli chcesz mnie wesprzeć to zajrzyj na mojego Paypala!

%d bloggers like this: