web analytics

Witajcie po przerwie!

Witajcie po przerwie!

Wiem wiem wiem! Strasznie tą stronę zaniedbałem za co bardzo przepraszam! Ale od teraz się to zmieni! Przecież strona istnieje po to aby publikować na niej postępy prac lub zmiany dotyczące mojej działalności!

A więc zacznijmy!

Strona przejdzie gruntowną modernizację i możliwe jest to, że stanie się jednym wielkim centrum, które będzie zrzeszać twórców oraz miłośników wszelakiego transportu! Planuję otworzyć stronę dla każdego, żeby każdy mógł wkładać cegiełkę w tworzenie wielkiej, integralnej społeczności i żeby praca, zdjęcie czy projekt każdego z was ujrzał światło dziennie gdyż wiem, że często początkujący, mali twórcy są często niedoceniani a robią znakomitą robotę!

Mam dla Was radosną nowinę!
Po długich przemyśleniach postanowiłem, że to co rozpoczęte trzeba przecież dokończyć! Także oprócz Głębc i ich TOTALNEJ rozbudowy zabrałem się za tworzenie w dalszym ciągu projektu #Poznań176 #OMSI. TAK TAK! Dokończymy to dzieło!
W końcu symulator OMSI dalej cieszy się fajnym, miłym i radosnym gronem odbiorców!

Tknęło mnie też coś podczas ostatniego wyjazdu do Warszawy aby pomimo tego żeby być bardziej aktywnym czy to ruchowo, czy to w kontakcie z wami, stworzyć też zgraną ekipę twórców, która będzie sobie pomagać! A przede wszystkim odciąć się od konfliktowego środowiska, które tylko tą scenę zaśmieca a nic do niej nie wprowadza!
W końcu nadszedł nowy rok to i pomysły muszą być nowe a przede wszystkim świeże i ciekawe!

Nie odkładając ani Głębc ani spraw YouTubowych na bok, będziemy też sukcesywnie tworzyć nasz Poznań aby każdy mieszkaniec, fan i miłośnik transportu publicznego mógł przejechać się w wirtualnym świecie po swoich, znajomych terenach, które widuje w drodze do szkoły, pracy czy na zakupy 😁

W końcu to realne mapy cieszą się największym odzewem i zainteresowaniem i wcale się temu nie dziwię bo KAŻDY twórca wkłada w dany projekt dużo serca aby był jak najlepiej odwzorowany i cieszył oko!

W tym miejscu chciałem też pozdrowić wszystkich graczy, twórców i fanów środowiska #OMSI a także moich widzów, którzy pomimo mojej kiepskiej aktywności w zeszłym roku postanowili wytrwać i są ze mną! Od teraz będzie się działo (i nie będę już przynudzać tak długimi postami) Do miłego, do zobaczenia, cześć!

Poznań zaczynamy w środę na streamie!

Oczywiście zmiany wiążą się też z poświęceniem czasu oraz ciężką pracą! Byłbym wdzięczny abyś zostawił swoją cegiełkę jako wsparcie!

YouTube: https://youtube.com/c/visonyt
DONEJT: https://tipo.live/p/vison
Jeśli chcesz wesprzeć moją działalność zapraszam do zostania patronem na Patronite: https://patronite.pl/Vison

Pozdrawiam wrzucając fajne foto z naszej stolicy!

Zajrzyj też na discorda:https://discord.com/invite/CAHjUSw
oraz na discorda Remek community: https://discord.com/invite/2FQY69W

 

%d bloggers like this: