web analytics

Głębce-Kłodawa by Vison OMSI2 Projects

Głębce-Kłodawa by Vison OMSI2 Projects

Cześć! Czas na wydanie mojego drugiego dużego projektu do symulatora OMSI2.

Jest to fikcyjna mapa Głębce-Kłodawa, na której mamy przyjemność przejechać się linią 70 relacji Głębce-Dworzec -> Kłodawa Pętla, oraz linią 71 relacji Kłodawa Urząd Miasta -> Park Wodny VitaGo.

Na mapie tej mamy kilka fajnych klimatycznych miejsc, trochę ciekawych widoków oraz urocze miasto Kłodawa, które ma bardzo ciekawą historię. Otóż w XVI w. przybył tutaj sam król Zygmunt August (z dynastii Jagiellonów) i wybudował piękną katedrę na rynku gdzie codziennie, nieprzerwanie od pół wieku funkcjonuje rynek z lokalnymi produktami m.in. warzywami, owocami.

Na mapie przejeżdżamy też przez malownicze miasteczko Bartowice położone w dolinie po dawnej rzece, która płynęła tutaj za czasów starożytności.

Czas przejazdu przez całe te ciekawe okolice z punktu A do B zajmuje ok +/- 20-25min.

Co tu więcej dodać, reszta ważnych informacji znajduje się w pliku dołączonym z mapą m. in. Opis, przebieg trasy, zezwolenia, trochę o mojej historii itp. Warto przeczytać a może znajdziecie coś ciekawego 🙂

 

Przechodząc do samego projektu – tworzyłem tą mapę ok. rok czasu (troszkę dłużej niż mój poprzedni), poznałem też kilka wspaniałych osób, które pomogły mi projekt dopieścić żeby trzymał w miarę zadowalający poziom.

 Wiadomo nie mogłem wychwycić wszystkiego samemu, więc jeśli znajdują się jeszcze jakieś pustki albo problemy z ruchem AI to z góry bardzo przepraszam i postaram się na bieżąco aktualizować projekt aby wyeliminować wszystkie problemy wieku dziecięcego.

 

No to co zamiast zawalać was screenami macie tutaj trailer więc po prostu sobie obejrzyjcie.

A więc czas na link do pobrania co? No pewnie!

LINK DO POBRANIA MAPY

POPRAWKA Z DNIA 31.08

LINK DO POBRANIA PACZKI MALOWAŃ KOLERTR’A

Na koniec dziękuję wam za te całe dwa lata na tej scenie, za całe wsparcie i miłe słowa jakie otrzymałem od każdej osoby. Naprawdę podtrzymywało mnie to na duchu i w dobrej wierze, że moja praca nie idzie na marnę!

Miłej jazdy! 😀

 

%d bloggers like this: